تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

زمان انتشار اندروید oreo برای گوشی‌های نوکیا مشخص شد!

چندی است که گوگل انتشار آخرین نسخه از سیستم عامل خود را که اندروید اوریو یا همان اندروید نسخه‌ی 8.0 نام دارد را آغاز کرده است. در ادامه‌ی این مطلب در ساری تک قصد داریم تا شما را از زمان انتشار اندروید اوریو برای گوشی ‌های نوکیا مطلع سازیم.

اندروید اوریو چه زمانی منتشر می‌شود؟

گوگل در وبلاگ رسمی خود در مورد انتشار اندورید اوریو برای گوشی‌های اندرویدی اینگونه نوشته است که کمپانی HMD Global – شریک تجاری نوکیا – تا پایان سال 2017 میلادی برای گوشی های نوکیای موجود اندروید 8.0 را منتشر خواهد کرد.

گوگل در وبلاگ رسمی خود در این باره اینگونه نوشته است:

ما طی چند ماه اخیر با همکارانمان به سختی و با قدرت کار کرده ایم و تا پایان سال جاری میلادی، انتشار و ارتقاء اندروید 8.0 که اوریو نام دارد را در دسترس سازندگان سخت افزاری مانند Essential، هوآوی، اچ تی سی، کیوسرا، موتورولا، HMD Global مرکز تلفن های همراه نوکیا، سامسونگ، شارپ و سونی قرار خواهیم داد.

 

زمان انتشار اندروید oreo برای گوشی‌های نوکیا

اندروید O برای گوشی‌های اندرویدی نوکیا

 

در حالی که در پاسخ به شایعات موجود در مورد انتشار اندروید 8.0 برای گوشی جدید نوکیا یعنی نوکیا 8 تصریح شده است، اندروید 8.0 در کمپانی HMD Global تحت آزمایش داخلی قرار گرفته است. بنابراین، در حال حاضر به نظر می رسد که شرکت HMD Global – شریک تجاری نوکیا در قسمت تلفن‌های همراه هوشمند – به روز رسانی اندروید اوریو را برای گوشی‌های نوکیا 3، 5، 6 و 8 تا پایان سال منتشر کند و هم چنین به احتمال زیاد نوکیا 2 و نوکیا 7 نیز با اندروید 8.0 وارد بازار شوند.

شرکت HMD Global به طور رسمی تایید کرده است که اندروید O بعد از انتشار بیانه‌ای رسمی توسط گوگل، برای تلفن‌های هوشمند اندرویدی نوکیا منتشر خواهد شد. HMD Global در ادامه چنین تصریح کرده است که تمام گوشی های اندرویدی نوکیا، حداقل دو سال پشتیبانی از به روز رسانی این سیستم عامل گوگل را دریافت می‌کنند.

منبع: NokiaPowerUser


نویسنده مطلب پشتیبانی