بخش طراحی سایت و خدمات هاست و سرور ساری تک با همکاری شرکت هاستینگر با برند بی دی پلاس افتتاح شد!   شروع گفتگو در تلگرام  شروع گفتگو در واتساپ

قبل از خرید حتما استعلام قیمت و موجودی بگیرید در غیر این صورت سفارش شما لغو خواهد شد!

0 اشتراک
تلگرام
ایمیل
توییتر
لینکداین
5 دقیقه مطالعه

تعمیرات انواع گوشی های موبایل و تبلت

تعمیرات انواع گوشی های موبایل و تبلت فروشگاه ساری تک در جهت جلب رضایت مشتریان خود تصمیم به تشکیل گروه تعمیرات انواع گوشی و تعمیرات گرفته است. می توان با قدرت گفت که تیم تعمیرات ساری تک از مجرب ترین افراد حال حاضر در ایران و دستگاه های پیشرفته تشکیل شده است؛ این تیم با ...

تعمیرات انواع گوشی های موبایل و تبلت

فروشگاه ساری تک در جهت جلب رضایت مشتریان خود تصمیم به تشکیل گروه تعمیرات انواع گوشی و تعمیرات گرفته است. می توان با قدرت گفت که تیم تعمیرات ساری تک از مجرب ترین افراد حال حاضر در ایران و دستگاه های پیشرفته تشکیل شده است؛ این تیم با سرپرستی فروشگاه ساری تک به شما این اطمینان را می دهد که به بهترین شکل ممکن گوشی های موبایل و تبلت های شما را با گارانتی تعمیر می نمایید.

مهمترین اصل تیم ساری تک اطمینان خاطر شما مشتریان محترم است تا با خیالی آسود دستگاه های خود را تعمیر نمایید و به بهترین شکل ممکن آنها را تحویل گیرند.

اما روش ارائه گوشی های موبایل و تبلت های خود به تیم تعمیرات ساری تک به شکل زیر است:

کاربران تهرانی: دستگاه خود را به آدرس زیر پست یا پیک نمایند، رسید آن را تحویل بگیرید و پس از مدت تعیین شده آن دستگاه را بوسیله پیک با قیمت نازل تحویل بگیرید.

آدرس: تهران، پونک، خیابان مخبری، خیابان ایران زمین شمالی، کوچه گاز، پلاک 35

کاربران شهرستانی نیز می توانند پس از تماس با دفتر ساری تک از راه های ارتباطی ساری تک که در قسمت زیر با شفافیت کامل توضیح داداه شده است، تماس حاصل فرمایند و مشکل گوشی و یا تبلت خود را اعلام کنند تا کارشناسان ما به دقت ایشان را راهنمایی نمایید.

 

راه های ارتباطی با دفتر ساری تک

 

برترین مقاله ebrahim : اطلاعیه: تغییر آدرس کانال رسمی تلگرام ساری تک

دیدگاه و نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
فروشگاه اینترنتی ساری تک