بخش طراحی سایت و خدمات هاست و سرور ساری تک با همکاری شرکت هاستینگر با برند بی دی پلاس افتتاح شد!   شروع گفتگو در تلگرام  شروع گفتگو در واتساپ

قبل از خرید حتما استعلام قیمت و موجودی بگیرید در غیر این صورت سفارش شما لغو خواهد شد!

تماس با ما

روش های مشاوره و پشتیبانی

  • به منظور پشتیبانی و مشاوره برای محصولات فروشگاه اینترنتی ساری تک میتوانید با شماره ثابت 02144476761 و شماره موبایل 09338880446 تماس حاصل بفرمایید.
  • مشتریان محترم برای مشاوره با کارشناسان ما می توانند با شماره 09338880446 واتس اپ و تلگرام و یا آی دی saritech_chat@ فقط از راه تلگرام تماس حاصل نمایند.

آدرس
پونک مخبری ایران زمین شمالی پلاک ۳۵
تلفن تماس
شنبه تا چهارشنبه
11 / 19
پنج شنبه
11 / 16
ایمیل پشتیبانی
فرم تماس با ما

    شرایط گارانتی

    کی از دلایلی که شما نمی توانید به اینترنت وصل شوید این است که سعی دارید به یک شبکه اشتباه متصل شوید. این مشکل می تواند در موارد خاص اتفاق بیافتد به ویژه اگر همسایگان شما از ISP مشابهی استفاده کنند و در بعضی از موارد نام شبکه مشابهی داشته باشید مطمئن شوید که شبکه خود را بررسی کرده اید و به پشت و پایین روتر خود نگاه کنید و برچسب کوچکی که حاوی اطلاعات مورد نیاز شما است را بررسی کنید. اگر متوجه شدید که تلاش کرده اید تا به یک شبکه مناسب وصل شوید گام بعدی این است که رمز عبور خود را بررسی کنید. رمز شبکه ای که می خواهید به ان وصل شوید را دوباره وارد کنید و ببینید مشکل شما حل شده است یا نهو فقط به خاطر داشته باشید که کلمه عبور حساس به حرف بزرگ و کوچک است.

    سوالات متداول


    فروشگاه اینترنتی ساری تک