با توجه به نوسانات ارز ، قیمت برخی از محصولات آپدیت نمی باشد ، لطفا قبل از خرید هماهنگی انجام شود  شروع گفتگو در تلگرام  شروع گفتگو در واتساپ

در ایام عید نوروز نیز با شماییم

تماس با ما

روش های مشاوره و پشتیبانی

  • به منظور پشتیبانی و مشاوره برای محصولات فروشگاه اینترنتی ساری تک میتوانید با شماره ۴۴۴۷۶۷۶۱ ۰۲۱ تماس حاصل بفرمایید.
  • مشتریان محترم برای مشاوره با کارشناسان ما می توانند با شماره 09338880446 واتس اپ و تلگرام و یا آی دی saritech_chat@ فقط از راه تلگرام تماس حاصل نمایند.
  • همچنین مشتریان عزیز می توانند از راه کانال تلگرام مشترک تلگرام مشترک بین ساری تک و ویندوزسنتر هم از آخرین اخبار تکنولوژی و هم از تخفیف های بی نظیر ساری تک مطلع شوند.
آدرس
پونک مخبری ایران زمین شمالی پلاک ۳۵
تلفن تماس
شنبه تا چهارشنبه
11 / 19
پنج شنبه
8:30 / 14
ایمیل پشتیبانی
فرم تماس با ما

شرایط گارانتی

کی از دلایلی که شما نمی توانید به اینترنت وصل شوید این است که سعی دارید به یک شبکه اشتباه متصل شوید. این مشکل می تواند در موارد خاص اتفاق بیافتد به ویژه اگر همسایگان شما از ISP مشابهی استفاده کنند و در بعضی از موارد نام شبکه مشابهی داشته باشید مطمئن شوید که شبکه خود را بررسی کرده اید و به پشت و پایین روتر خود نگاه کنید و برچسب کوچکی که حاوی اطلاعات مورد نیاز شما است را بررسی کنید. اگر متوجه شدید که تلاش کرده اید تا به یک شبکه مناسب وصل شوید گام بعدی این است که رمز عبور خود را بررسی کنید. رمز شبکه ای که می خواهید به ان وصل شوید را دوباره وارد کنید و ببینید مشکل شما حل شده است یا نهو فقط به خاطر داشته باشید که کلمه عبور حساس به حرف بزرگ و کوچک است.

سوالات متداول