بخش طراحی سایت و خدمات هاست و سرور ساری تک با همکاری شرکت هاستینگر با برند بی دی پلاس افتتاح شد!   شروع گفتگو در تلگرام  شروع گفتگو در واتساپ

قبل از خرید حتما استعلام قیمت و موجودی بگیرید در غیر این صورت سفارش شما لغو خواهد شد!

1 اشتراک
تلگرام
ایمیل
توییتر
لینکداین
5 دقیقه مطالعه

آموزش افزایش سرعت اسکنر اثر انگشت گوشی Galaxy S20

سامسونگ از همان اسکنر اثر انگشت گوشی Galaxy S20 در سری های دیگر خود استفاده کرد که این خیلی عالی نیست. سنسور نمایشگر اولترسونیک در مقایسه با گوشی های رقیب کندتر است که می تواند نامید کننده باشد. اما شما می توانید چند کار مختلف را انجام دهید تا به بهتر شدن وضعیت و افزایش ...

سامسونگ از همان اسکنر اثر انگشت گوشی Galaxy S20 در سری های دیگر خود استفاده کرد که این خیلی عالی نیست. سنسور نمایشگر اولترسونیک در مقایسه با گوشی های رقیب کندتر است که می تواند نامید کننده باشد. اما شما می توانید چند کار مختلف را انجام دهید تا به بهتر شدن وضعیت و افزایش سرعت اسکنر اثر انگشت گوشی Galaxy S20 خود کمک کنید.

انتخاب محافظ صفحه نمایش مناسب برای عملکرد درست اسکنر اثر انگشت گوشی Galaxy S20

یکی از مواردی که در هنگام استفاده از حسگر اثر انگشت باید به یاد داشته باشیم این است که محافظ صفحه نمایشی را انتخاب کنیم که تاخیری ایجاد نکند. در حالی که اکثر سازندگان محافظ صفحه نمایش می دانند که چگونه از تداخل جلوگیری کنند؛ اما این موضوع همیشگی نیست. بنابراین شما باید محافظ صفحه نمایشی را خریداری کنید که حرکات لمسی شما را به خوبی انتقال دهد.

محافظ صفحه نمایش گلس Whitestone Dome با حسگر اثر انگشت اولتراسونیک گوشی گلکسی S20 شما بسیار همخوانی دارد، اما متاسفانه از قیمت بالایی برخوردار است. با استفاده از این محافظ صفحه نمایش می توانید مدت طولانی تری از گوشی Galaxy S20 خود استفاده کنید.

آموزش افزایش سرعت اسکنر اثر انگشت گوشی Galaxy S20

پیشنهاد بعدی ما به شما استفاده از محافظ صفحه نمایش ArmorSuit MilitaryShield است که از ایجاد حباب در هنگام نصب هم جلوگیری می کند.

آموزش افزایش سرعت اسکنر اثر انگشت گوشی Galaxy S20

اما پیشنهاد دیگر ما محافظ صفحه نمایش InvisibleShield Ultra Clear+ است که علاوه بر محافظت گوشی شما در مقابل خراش و ضربه، یک راه حل ضد میکروبی دارد که به شما کمک می کند تا گوشی خود را از میکروب ها محافظت کنید.

آموزش افزایش سرعت اسکنر اثر انگشت گوشی Galaxy S20

بعد از تعویض محافظ صفحه نمایش، آموزش اسکنر اثر انگشت گوشی Galaxy S20 را از سر بگیرید

برای اینکه به بهترین سرعت و دقت دست پیدا کنید باید بعد از برداشتن یا تعویض محافظ صفحه نمایش اسکنر اثر انگشت خود را آموزش دهید. مهم نیست که محافظ صفحه نمایش شما چقدر خوب و شفاف است، اگر به اسکنر اثر انگشت یاد بدهید که اثر انگشت شما را به طرق مختلف اسکن کند به هیچ عنوان با تاخیر در باز کردن قفل صفحه نمایش مواجه نخواهید شد. فقط یک دقیقه زمان لازم است، بعد از برداشتن محافظ صفحه نمایش، محافظ جدید را به طور صحیح نصب کنید، وارد تنظیمات شوید و قبل از اضافه کردن مجدد اثر انگشت خود مورد قبلی را حذف کنید.

اثر انگشت خود را دوباره وارد کنید

این که آیا شما فقط محافظ صفحه نمایش خود را تعویض کرده اید یا به راحتی سنسور اثر انگشت شما را اسکن نمی کند فرقی ندارد، بهترین نقطه شروع این است که دوباره وقت کافی برای ثبت اثر انگشت خود صرف کنید. ما می دانیم که سنسور اثر انگشت گوشی Galaxy S20 سریعترین سرعت را ندارد، بنابراین با ارائه بهترین اطلاعات ممکن به جنگ این مشکل بروید.

آموزش افزایش سرعت اسکنر اثر انگشت گوشی Galaxy S20

هنگامی که مراحل ثبت اثر انگشت را طی کردید، در نظر داشته باشید که در طول روز چگونه از انگشت خود برای اسکن اثر انگشتتان استفاده می کنید، زاویه دستتان را در نظر داشته باشید. وقتی که گوشی از شما می خواهید که اثر انگشت خود را ثبت کنید شما باید تمام قسمت های مختلف انگشتتان را در زاویه های مختلف به ثبت برساند. هر چه اطلاعات بیشتری را در اختیار گوشی قرار دهید بهتر کار خواهد کرد.

اثر انگشت را دو بار ثبت کنید

بعضی های می گویند که ثبت دوباره اثر انگشت می تواند سیستم را به اشتباه بیندازد اما شما می توانید اثر انگشت خود را دو بار اضافه کنید. فقط به تنظیمات گوشی خود بروید و دقیقا انگشت متفاوتی را به ثبت برسانید. هر بار که انگشت خود را روی سنسور قرار می دهید مجموعه ای از اطلاعات دیگر هم چک می شود اما در عین حال احتمال تشخیص اثر انگشت شما توسط سنسور افزایش پیدا می کند.

آموزش افزایش سرعت اسکنر اثر انگشت گوشی Galaxy S20

قابلیت Always On Display را فعال کنید

به دلایلی وقتی که ساسمونگ خاموش است، سنسور اثر انگشت به طور دائم نمایش داده نمی شود، بنابراین اگر واقعا تصمیم دارید که برای باز کردن گوشی خود از سنسور اثر انگشت استفاده کنید قابلیت Always On Display را فعال کنید. شما می توانید این قابلیت را از طریق صفحه اعلانات فعال کنید و یا به مسیر Settings, Biometrics and security > Fingerprints بروید و On Always On Display را فعال کنید. اگر نمی خواهید از On Always On Display استفاده کنید این تنظیمات را به Tap to show تغییر دهید تا حشگر اثر انگشت در زمان لمس صفحه نمایش، نشان داده شود.

آموزش افزایش سرعت اسکنر اثر انگشت گوشی Galaxy S20
برترین مقاله ثریا داسیان : جیلبریک گوشی آیفون با گوشی اندروید

کارشناس ارشد کامپیوتر، مربی اموزشگاه های آزاد، مترجم و تولید کننده محتوا

مقاله های مرتبط

مشاهده بیشتر

دیدگاه و نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
فروشگاه اینترنتی ساری تک