قبل از خریدحتما استعلام قیمت و موجودی بگیرید! در غیر این صورت سفارش شما لغو و مبلغ پرداختی عودت خواهد شد! شروع گفتگو در تلگرام  شروع گفتگو در واتساپ

در خانه بمانیم

روش های پرداخت هزینه محصول

1) پرداخت آنلاین:

امکان پرداخت در فروشگاه ساری تک از طریق درگاه بانک ملت تعبیه شده است و خریداران محترم می توانند با استفاده از این درگاه بوسیله کلیه کارت های متصل به شبکه شتاب خرید خود را نهایی سازند.

Dargah

در کادر مشخص شده ی بالا می توانید ایمیل خود را وارد کنید و بلافاصله بعد از پرداخت، رسید الکترونیکی خرید به ایمیل شما ارسال می شود؛ این مسئله خود دلیلی برای اطمینان خاطر از خرید اینترنتی از ساری تک می باشد.

2) کارت به کارت:

خریداران محترم می توانند از طریق واریز مبلغ مورد نظر (شامل مبلغ کالای سفارش داده شده و هزینه ارسال) به کارت بانکی به شماره زیر خرید خود را نهایی کرده و شماره تراکنش را از طریق اپلیکیشن تلگرام به شماره 09338880446 ارسال نمایند تا در اسرع وقت نسبت به ارسال کالای مورد نظرشان اقدام گردد.

شماره کارت: 6219861028887007

به نام: ابراهیم محاجری

بانک: سامان

  • مشتریان محترمی که دارای حساب بانک سامان می باشند می توانند توسط اپلیکیشین سامانک مبلغ مورد نظر را به شماره کارت بالا واریز نمایند و به کارشناسان ساری تک اعلام نمایند.

3) پرداخت درب منزل:

مشتریان محترم تهرانی در صورتی که برای دریافت کالای خریداری شده روش پیک را انتخاب نمایند، می توانند هزینه کالای خریداری شده و هزینه ارسال را به هنگام دریافت آن در درب منزل پرداخت نمایند. (این روش فعال غیر فعال است)

4) پرداخت از طریق کد دستوری و یا USSD :

مشتریان محترم از طریق موبایل خود نیز می توانند براحتی مبالغ زیر 200 هزار تومان را پرداخت کنند؛ بدین صورت که کد  #1938887*3*741* را در  گوشی خود شماره گیری نمایند و مبلغ مورد نظر را به حساب فروشگاه ساری تک واریز نمایند. توجه: مالک این درگاه موبایلی بانک ملت می باشد و فروشگاه ساری تک هیچگونه دسترسی به رمز مشتریان ندارد.