با توجه به نوسانات ارز ، قیمت برخی از محصولات آپدیت نمی باشد ، لطفا قبل از خرید هماهنگی انجام شود  شروع گفتگو در تلگرام  شروع گفتگو در واتساپ

#در_خانه_بمانیم

0 اشتراک
تلگرام
ایمیل
توییتر
لینکداین
5 دقیقه مطالعه

احتمالا گوشی های نوکیا 6.2 با محافظ جیمز باند عرضه خواهند شد!

گوشی های نوکیا HMD به یک گجت جاسوسی جدید برای مامور 007 تبدیل شده اند. در تریلری جدیدی که گوشی Nokia 8.2 5G را نشان می دهد این گوشی با محافظ برند جیمز باند دیده شده است. این در حالی اسنت که گوشی نوکیا 6.2 هم قرار است از محافظ های برند جیمز باند استفاده ...

گوشی های نوکیا HMD به یک گجت جاسوسی جدید برای مامور 007 تبدیل شده اند. در تریلری جدیدی که گوشی Nokia 8.2 5G را نشان می دهد این گوشی با محافظ برند جیمز باند دیده شده است. این در حالی اسنت که گوشی نوکیا 6.2 هم قرار است از محافظ های برند جیمز باند استفاده کند. به عنوان مثال نوکیا 6.2 محافظ Kevlar که بسیار مقاوم به نظر می رسد را دریافت خواهد کرد.

در پشت این محافظ لوگوی 007 وجود دارد در حالی که یک برچسب 007 special edition نیز در گوشه وجود دارد. مشخص نیست که این محافظ همراه با گوشی فروخته خواهد شد یا به صورت جداگانه.

گوشه های محافظ بسیار محکم به نظر می رسند و دارای پدینگ (لایه های اضافی) اضافه هستند که احتمالا برای محافظت بهتر در برابر ضربه و لرزش در نظر گرفته شده اند. ما باید منتظر معرفی رسمی باشیم تا متوجه شویم که این محافظ ها چقدر مقاوم هستند. تصاویری از این محصول را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

احتمالا گوشی های نوکیا 6.2 با محافظ جیمز باند عرضه خواهند شد!
برترین مقاله ساری تک : جیلبریک گوشی آیفون با گوشی اندروید

مقاله های مرتبط

مشاهده بیشتر

دیدگاه و نظرات کاربران
ارسال دیدگاه