با توجه به نوسانات ارز ، قیمت برخی از محصولات آپدیت نمی باشد ، لطفا قبل از خرید هماهنگی انجام شود  شروع گفتگو در تلگرام  شروع گفتگو در واتساپ

#در_خانه_بمانیم

0 اشتراک
تلگرام
ایمیل
توییتر
لینکداین
5 دقیقه مطالعه

برنامه ریزی HMD برای عرضه گوشی نوکیا 7.3 با فناوری 5G

برنامه ریزی HMD برای عرضه گوشی نوکیا 7.3 با فناوری 5G و در براکت های قیمت پایین تر - با عرضه گوشی نوکیا 2.3، HMD قصد دارد برای رقابت با شرکت های دیگر قیمت محصولات خود را به شدت کاهش دهد. امروز شنیدیم که HMD قصد دارد گوشی های ارزان تر از گوشی نوکیا 8.3 ...

برنامه ریزی HMD برای عرضه گوشی نوکیا 7.3 با فناوری 5G و در براکت های قیمت پایین تر – با عرضه گوشی نوکیا 2.3، HMD قصد دارد برای رقابت با شرکت های دیگر قیمت محصولات خود را به شدت کاهش دهد. امروز شنیدیم که HMD قصد دارد گوشی های ارزان تر از گوشی نوکیا 8.3 را با عنوان گوشی نوکیا 7.3 که از قابلیت 5G پشتیبانی می کند و جایگزینی برای گوشی نوکیا 7.3 است را عرضه کند.

همچنین شنیده ها حاکی از ان است که نمونه های اولیه این گوشی نوکیا در حال آزمایش است، این دستگاه از قابلیت 5G پشتیبانی می کند. HMD قصد دارد بازار گوشی های میان رده را با Nokia 7.3 تسخیر کند.

نوکیا 8.3 ممکن است در تاریخ 19 مارس با پردازنده اسنپدراگون 765 به بازار عرضه شود و نوکیا 7.3 هم برای عرضه در چهار ماهه دوم سال 2020 برنامه ریزی شده است. با این حال نمونه اولیه دیگزی وجود دارد که از 5G پشتیبانی نمی کند اما به تظر می رسد که شبیه به همین گوشی هوشمند است چونکه طراحی و مشخصات دیگر (از جمله دوربین) این موضوع را تایید می کند. بنابراین HMD گزینه های خوبی برای عرضه خواهد داشت.

ما همچنین شنیدیم که HMD ممکن است در حال برنامه ریزی برای کاهش تعداد گوشی های هوشمند و محدود کردن دامنه خود باشد تا بهتر روی آفر های خود در بازهای وسیع قیمتی تمرکز داشته باشد.

برترین مقاله ساری تک : جیلبریک گوشی آیفون با گوشی اندروید

مقاله های مرتبط

مشاهده بیشتر

دیدگاه و نظرات کاربران
ارسال دیدگاه